| Sídlo společnosti Praha
| Sídla společností v Praze


SÍDLO společnosti Praha:

Sídlo pro společnost v Praze za 199,- Kč měsíčně

Odborníci společnosti FIRMY PRAHA s.r.o. všem zájemcům nabízí služby poskytnutí virtuálního sídla společnoti a poskytování služeb virtuální kanceláře, které jsou určeny pro podnikající fyzické i právnické osoby a dokážou tak firmám a společnostem ušetřit nemalé administrativní komplikace i finanční prostředky.

Jedná se o poskytnutí virtuálního nikoliv fyzického pronájmu kancelářských či obchodních prostorů a to na lukrativní pražské adrese Královské Vinohrady. Reálně to znamená, že na svých vizitkách, marketingových materiálech, obchodní korespondenci uživatel těchto služeb používá a zejména v obchodním či živnostenském rejstříku má vepsanou adresu, na které jsou služby o poskytování virtuálního sídla sjednané, ačkoli ve skutečnosti jsou pracovníci takové firmy nebo společnosti k zastižení na adrese jiné, například v provozovně v menší obci anebo své podnikání provozují přímo z pohodlí domova.

Poskytnutí virtuálního sídla společnosti v Praze
a služby virtuální kanceláře Praha zajišťuje:

https://firmy-pha.cz

Je samozřejmostí, že každá společnost využívající službu poskytnutí virtuálního sídla společnosti v Praze je označená štítkem na dveřích obchodní kanceláře provozovatele virtuálních sídel a virtuálních kanceláří – společnosti Firmy Praha s.r.o. a rovněž na poštovní schránce. Veškerá korespondence přicházející do poštovní schránky na adrese poskytování virtuálního sídla, může být přeposílána na zadanou kontaktní adresu, kterou klient určí. Zajištění příjmu doporučených poštovních zásilek je samozřejmostí a všichni jejich adresáti jsou o nich včas informováni e-mailem.


Program Speciál > Objednávka <
48 měsíců 199 Kč bez DPH / měsíc
12 až 36 měsíců 299 Kč bez DPH / měsíc

Důvodem pro využití virtuálního sídla společnosti se službami virtuální kanceláře v Praze je zejména úspora finančních nákladů a to jak pro začínající podnikatele, kteří zatím nepotřebují provozovat vlastní kancelář či jiné administrativní prostory (příkladem mohou být daňový a finanční poradci, konzultanti, podomní prodejci, specialisté v oboru výpočetní techniky a tak podobně), tedy i pro větší podniky či drobné podnikatele z jiných, někdy i velmi vzdálených koutů naší země, kteří díky existenci služby poskytování virtuálního sídla v Praze chtějí mít možnost se prezentovat přímo v centru Hlavního města České republiky.

Onou jmenovanou úsporou financí pro klienty využívající službu poskytnutí virtuálního sídla společnosti máme na mysli zejména náklady spojené s provozem vlastní kanceláře, jako jsou výdaje spojené s placením nájemného, elektřiny, vody, topení, personální obsazení, úklid a jiné. Tyto jmenované náklady se při pronájmu fyzických kancelářských prostorů v komerčních nemovitostech na reprezentativních pražských adresách šplhají do závratných výšek. V případě využívání služeb virtuální sídlo společnostivirtuální kancelář jsou uvedené výdaje v maximální míře redukovány.


Program BEST > Objednávka <
36 měsíců 320 Kč bez DPH / měsíc
24 měsíců 370 Kč bez DPH / měsíc
12 měsíců 420 Kč bez DPH / měsíc
6 měsíců 490 Kč bez DPH / měsíc

Nemalým pozitivem využití služeb poskytnutí virtuálního sídla a virtuální kanceláře je také fakt, že se s vysokou pravděpodobností jejich uživatel vyhne častým namátkovým kontrolám finančního úřadu, jejichž četnost je v menších obcích mnohem vyšší než v Praze. Podle známých statistik jsou rozdíly v četnosti kontrol ve firmách v závislosti na velikosti obce natolik zjevné, že mnoho subjektů každým rokem z tohoto důvodu přesídlí jinam. Pokud podnikáte, v maloměstě můžete totiž očekávat kontrolu ve firmě zhruba každé tři roky. V Praze je kontrola z finančního úřadu realizována v průměru s četností mnohem delší, než jaká je průměrná délka celého lidského života.

Virtuální sídlo a virtuální kancelář jsou elegantním řešením i pro mnohé firmy a podnikatele. Zjednodušte si i vy využitím služby poskytnutí virtuálního sídla v Praze cestu k prestiži, úspěchu a nižším nákladům díky nabídce společnosti FIRMY PRAHA s.r.o.


ON-LINE POPTÁVKA:
Váš e-mail: *

|| Sídlo společnosti Praha || Ready Made společnosti || Založení společnosti na míru || Virtuální kancelář Praha ||
Sídlo společnosti v Praze | Sídlo společnosti Praha